قیمت درب آکوستیک و تبدیل درب چوبی به درب آکوستیک

درب آکوستیک

درب آکوستیک یا درب ضد صدا یکی از شاهکارهای بی نظیر عصر مدرن می باشد چرا که از سر و صدای بسیار ملال آور جلوگیری می نماید و محیط آرامش بخش و همراه با سکوت را به ساکنین آن مکان هدیه می دهد، با توجه به اینکه وسعت شهر نشینی و تولید میلیون ها خودرو و وسایل نقلیه سر و صدای زیادی تولید خواهد کرد، که برای بعضی منازل و کسب و کارها که نیاز به آرامش و سکوت برای بالا بردن دقت و تمرکز بیشتر افراد مورد نیاز می باشد بسیار درب آکوستیک مثمر ثمر خواهد بود؛ با ما در این مقاله همراه شوید تا درباره قیمت درب آکوستیک و خدمات آن آگاهی های لازم را بدست آورید.

همین حالا برای درب چرمی تماس بگیر​

قیمت گذاری، امکان سنجی تبدیل و نصب درب چرمی به صورت تلفنی و سفارش در محل شما انجام می شود.

قیمت درب لمسه کوبی

لمسه دوزی و لمسه کوبی ( همانند لمسه کوبی مبل ) از کارهای نوینی می باشد که در صنعت درب رواج پیدا نموده، مخصوصا درب آکوستیک که برای عایق صدا و زیبا سازی مورد استفاده قرار می گیرد، در لمسه دوزی درب زیبایی درب دو چندان شده و درب حالتی بسیار شیک و مجلسی به خود می گیرد که بیشتر برای استودیو های ضبط صدا و ادارات و ارگان های دولتی به کار برده می شوند.

قیمت درب چرمی آکوستیک

درب چرمی آکوستیک یکی از انواع درب عایق صدا به شمار می آید که به دلیل زیبایی منحصر به فرد آن بسیار مورد استقبال مخاطبین این حوزه قرار گرفته است، با توجه به اینکه نوع رنگ چرم و طرحی که برای دوخت آن توسط مشتری قابل انتخاب می باشد نظر بسیاری از سلایق مختلف را تامین می نماید به همین جهت در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار قابل عرضه می باشد.

قیمت انواع درب های آکوستیک

با توجه به اینکه در ساخت درب های آکوستیک از مواد و روش های مختلفی استفاده می شود به همین خاطر با توجه به دوخت و نوع پارچه، طرح ها و مدل های مختلفی عرضه می شود همچون درب ضد صدا با عایق پشم سنگ، درب ضد صدا با عایق هانیکام، درب عایق صوتی 2 لنگه و درب عایق صوتی 1.5 لنگه می توان نام برد.

هر کدام از این درب ها با توجه به جنس مواد اولیه به کار رفته و سایز آنها قیمت متفاوتی را دارا می باشند.

انواع کاربردهای درب های آکوستیک

درب های آکوستیک با توجه به کاربردی که در قسمت های مختلف دارند قیمت گذاری می شوند همچون درب ورودی آپارتمانی، درب سالن های کنفرانس، درب توالت و سرویس بهداشتی، درب استودیو و اتاق های صدا و خبر، درب سالن تیراندازی، درب کتابخانه، درب اتاق های مدیریتی، درب اتاق های سمینار و کارگاه ها و… می توان نام برد.

مشخصات درب های آکوستیک چیست؟

با توجه به اطلاعاتی که تا الان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم هر دربی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که درب های ضد صدا هم از چند قسمت تشکیل می شوند:

عایق صوتی، که با استفاده از سه لایه از پشم سنگ در قاب درب به کار برده می شود و درب را عایق کاری می نماید.

کلاف چوبی، کلافی که در سایز 3.5 در 6 سانتیمتر ساخته شده از چوب روس می باشد که در داخل درب های آکوستیک قرار می گیرد و با استفاده از دوبل های چوبی از چهار سمت چفت می شود تا درب محکم و ایمن گردد.

رویه کوبی، با استفاده از فوم های سرد که وزنی معادل 35 کیلوگرم را دارد که با چرم مصنوعی و دکمه های چرمی بر روی درب رویه کوبی می شوند.

قیمت تبدیل درب معمولی به درب ضد صدا

در برخی از موارد برای کاهش هزینه های خرید درب ضد صدا می توانید درب معمولی خود را طی فرآیندی تبدیل به درب ضد صدا نمایید و قیمت تمام شده درب معمولی به درب ضد صدا بسیار کمتر از خرید یک درب ضد صدا می باشد به همین خاطر صرفه اقتصادی دارا می باشد.

برای این منظور قیمت تبدیل درب معمولی به درب عایق صوتی بستگی به نوع مصالح و تجهیزات مد نظر شما دارد که از چه موادی برای عایق نمودن درب همراه با جنس پارچه و نوع لمسه دوزی رویه درب استفاده خواهید کرد.

یکی از روش های تبدیل درب معمولی به درب عایق استفاده از فوم‌های به ضخامت 7 الی 10 سانتیمتر که عایق صدا باشد دارید و به راحتی با چهار پیچ این اتصال صورت خواهد گرفت.

در روش دیگر می توانید با تهیه پرده آکوستیک درب خود را تبدیل به درب ضد صدا نمایید و با قیمت بسیار کمتری این کار صورت می گیرد.

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی قیمت درب آکوستیک در مدل ها و انواع مختلف آن پرداختیم در پایان مشتاقیم تا نظرات و تجارب خود را در زمینه درب های آکوستیک برای ما و دیگر دوستانتان در قسمت نظرات این مقاله درج نمایید شاد و پیروز باشید.

منبع: درب آکوستیکدرب چرمی

ثبت دیدگاه